TOPLU SMS PAKETLERİ

TOPLU SMS PAKETLERİ

 Toplu sms paketleri,  belirli miktar (Kısa Mesaj) sms alımına özel, uygun belirli bir fiyatın verilmesi , ve buna isim verilmesi olayıdır.
Bir örnek ile ifade etmek gerekirse sms fiyatı normalde 22 liradır, bin sms alırsanız 1000 sms 20 lira demek yerine Mini sms paketi 20 lira gibi farklı bir şekilde  kullanılmasıdır. 
SMS paketleri
nde miktar büyüdükçe indirim oranı da genelde büyür. Bu şekilde firmalar tüketicilere daha fazla toplu sms satmış olur, tüketicilerde daha ucuza sms almış olurlar.
      Sms paketi alırken dikkat edilecek hususlar vardır. Tüketici sms paketi alırken , aldığı smslerlin bir son kullanım süresi var mı, bu sürede bu sms leri uygun bir şekilde kullanabilecek mi ? Sadece fiyatı ucuz diye kullanamayacağı sms paketi almalı mı? gibi huuslara idkkat edilmelir.
Yine son zamanlarda BTK ve Devlet tarafından yapılan yasal düzenleme ve denetimler yüzünden , gerekli koşulları yerine getirmeyen firmalar ,
yüksek cezalar ve hatta kapatma cezaları alabilmekte, bazı firmalarsa bu cezanın geleceğini bildikleri halde kısa zamanlı yüksek kazanç için , kurulup kısa sürede kapanmaktadır. Dolandırıcılık amacı ile kuruluan bu tip firmaladan aldığınız smsler ne kadar bakiyenizde kalacaktır? bunlarıda ayrıca düşünmek gerekir.

Tüketici sms alırken , SMS firmasını da dikkatli seçmelidir, zira firmanın kapanması ile SMS bakiyelerini  kaybedebilirler. yada verileri farklı şeklide kullanılabilir. günümüzde SMS firmaları ayrıca veri güvenliği içinde denetlenmektedir.
    Öztek SMS olarak , 10 yılı aşkın süredir, sektörde hizmet vermekteyiz. Güvenilir kurumsal SMS gönderimleriniz için SMS PAKETLERİmizi incelemenii öneririz. Ayrıca Öztek, sms paketlerinde süre uygulaması yada kısıtlaması yapmayarak, bakiyelerinizi tamamı bitinceye kadar korumaktadır.
Öztek Haberleşme Tic. San.Ltd. Sti.
Öztek, 3 yıl bilgisayar ve yazılım üzerine faaliyet gösterdikten sonra ,9 yıldır da telekominikasyon üzerine faaliyet gösteren 12 yıllık bir firmadır. Afyon Dahil birçok ilde toplus sms hizmeti vermektedir.
Firmamız, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan Sabit Telefon Hizmetleri ve İnternet Hizmetleri konusunda
İŞLETMECİ (Operatör) lisansı alarak STH Kapsamında sesli ve yazılı kısa mesaj hizmetleri
konusunda izinli olarak profesyonel hizmet vermektedir.
Öztek, tüm GSM operatörlerinin santrallerine doğrudan bağlıdır.

DİĞER BLOG / DUYURU